צילומי אוויר

אחת הדרכים המעניינות ביותר לצילום מכל סוג שהוא ולכל מטרה שהיא, היא באמצעות צילום מהאוויר מזוויות שונות. בדרך זו משיגים פעמים רבות אפקט צילומי יוצא דופן וזווית ראייה שאין שני לה כלפי מטרת הצילום.

 

כיצד מבוצעים צילומי אוויר?

צילומי אוויר הינם חיבור בין טייס מנוסה ובין צלם מקצועי. הצילומים מבוצעים במרבית המקרים באמצעות טסה במטוס קל או במסוק על ידי טייס המבין את צרכי הצילום והגעה לזוויות המתאימות ובעיקר על ידי הצלם שיודע כיצד "לתפוס את הרגע" מהזווית הנכונה כך שמטרת הצילום תצא בצורה הטובה ביותר.

צילומי אוויר מבוצעים כיום הן באמצעות מצלמות סטילס דיגיטליות מתקדמות והן באמצעות מצלמות HD לווידאו ברמה הגבוהה ביותר. ציוד צילום זה נהנה ממייצבים המאפשרים צילום חד וברור גם בעת טיסה או שהייה באוויר מעל או מול מטרת הצילום.

 

לשם מה מצלמים צילומי אוויר?

צילומי אוויר הינם חובה כיום עבור גורמים שונים ומסיבות שונות ומגוונות:

צילומי אוויר של פרויקטים בתחום הבניה – צילום השטח המיועד לבניה, צילום נוף פנורמי "עתידי" מהקומות הגבוהות וכן הלאה.

צילומי אוויר של סרטי תדמית ופרסום – זווית ראייה מיוחדת, דינאמיות והצגה של מפעלים או פרויקטים שונים מהאוויר להקרנת עוצמה וגודל.

צילומי אוויר לתיעוד ויזואלי – תיעוד מהאוויר של פרויקטים ותהליכים שונים לאורך זמן עם שינוי שלהם מתחילה ועד סיום הפרויקט או של מטרת התיעוד.

אל אלו מצטרפות סיבות נוספות לצילומי אוויר מקצועיים ואין ספק כי מדובר בכלי שימושי שרק הולך וצובר תאוצה בביקוש שלו עבור גופים רבים.

יצירת קשר

פרטי תקשורת

לקבלת הצעת מחיר, פנו אלינו

אורי: 052-5722003 

גיל: 054-4948960