אורתופוטו

 

חברת קליימקס מספקת אורתופוטו בכל קנה מידה, בפרט קנה מידה איכותי במיוחד של 1:500 ואפילו 2 ס"מ לפיקסל.

 

צילומי אוויר הפכו בשנים האחרונות לכלי רב חשיבות עבור חברות וגופים שונים רבים שכן מדובר בדרך ייחודית ומדויקת לקבלת תמונת מצב של שטח נתון או פרויקט כלשהו.

צילום מהאוויר מבוצע על ידי כלי טיס שונים, אם באמצעות מטוס קל, מסוק או רחפן בשלט רחוק. בדרך זו משיגים תצלומים של היעד המצולם בזוויות שונות ועם התאמה לשטח הגיאוגרפי בו הוא מצולם וזאת על ידי ציוד צילום מקצועי מתקדם, מייצבים לצילום ותוכנות חדישות המחברות הכל יחדיו לצילום ומיקום גיאוגרפי מדויקים.

הבעיה עם תצלומי אוויר היא עיוות קל שנוצר בהם לעיתים עקב תנועת כלי הטיס המצלם, רעידות קלות, זווית צילום שאינה אופטימאלית וכן הלאה. התיקון מבוצע על ידי תהליך הקרוי אורתופוטו.

אורתופוטו הוא צילום אוויר אנכי מיושר בעל מטרה לתקן את העיוותים שציינו קודם לכן. התיקון נעשה על ידי עיגון התמונה ביחס לתוואי השטח בפועל ושימוש בנקודות ציון למיקום גיאוגרפי מדויק לצילום. הטכניקה היעילה באורתופוטו היא חיבור של מספר צילומים עוקבים של אותו תוואי שטח או שטח מצולם וחישוב נקודת הייחוס הגיאוגרפית של הצילום על פי חישוב נקודות המרכז של כל התמונות הללו יחדיו.

 

אורתופוטו הינו, ללא ספק, תוצר יעיל וחשוב על מנת להשיג תוצאות אופטימאליות מכל צילום אוויר ובטח כאשר מדובר בצילומים בעלי משמעות צבאית, מסחרית או כלכלית עבור לקוחות הצילום.

 

דוגמא לאורתופוטו ברזולוציה של 2 ס"מ לפיקסל 

ORTO_TIVONerereqwqw.jpg

 

דוגמאות נוספות לתוצרי אורתופוטו: 

 
 
Powered by Phoca Gallery

יצירת קשר

פרטי תקשורת

לקבלת הצעת מחיר, פנו אלינו

אורי: 052-5722003 

גיל: 054-4948960